Thursday, 2024-04-25, 5:18 AM
Welcome Viesis | RSS
esi sveicinaats manaa web!!!!
Sākums | anjuki labaakajiem - Forums | Register | Log in

[Jaunākie pievienotie · Lietotāji · Noteikumi · Meklēt · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forums » Atputa, dazadi pasakumi, koncerti!!! » Vienkarsi atputa!!! » anjuki labaakajiem (kakiits skreeja, kakiits skreeja, kakiits ieskreeja kocinjaa)
anjuki labaakajiem
souljaBOYDatums: Thursday, 2008-04-10, 2:43 PM | Ziņas # 1
Major-general
Grupa: Moderatora paliigs
Ziņas: 163
Respect: 3
Status: Offline
Nr. 300

Kuģa pasažieris kapteinim:
- Man negribētos jūs lieku reizi traucēt, bet mana sieva pirms stundas pārkrita pār bortu.

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 299

Trakomājā viens slimais saka otram:
- Rīt nu gan būs joki. Janka pamodīsies, sāks meklēt galvu, bet galva skapīti!

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 298

Kāda tantiņa iet pa ielu un redz, ka mazs puisītis dzer no strūklakas ūdeni. Viņa pieiet un saka:
- Nedzer puisīt, tas ūdens ir saindēts!
Puisītis atbild:
- Neponemaju sakži ješķo raz po ruski!
Tantiņa saka:
- Dzer lēnām puisīt, dzer lēnām...

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 297

American Airways īpašnieka 11. septembra dziesmiņa:
Kur ir mana lidmašīna?
Kur ir mana lidmašīna?
Kur ir mana lidmašīna?
Kur tā ir?

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 296

Aviokatastrofas rezultātā 120 bojāgājušie, no kuriem 40 smagā stāvoklī.

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 295

Kaķīts mans, kaķīts mans,
Melns ar trijām kājiņām.
Galvas nav, astes nav,
Kaķīts nevar pateikt ņau.

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 294

Putins pēc ķīlnieku krīze teātrī apmeklē slimnīcā cietušos ķīlniekus un jautā:
"Kā patika izrāde?"

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 293

Godājamie Sibīrijas iedzīvotāji... Nākamajā nedēļā temperatūra būs +30 grādi. Pēc Kelvina skalas...

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 292

Divi laucinieki ar kamazu brauc uz pilsētu un savā starpā strīdas:
"Es taču teicu, ka tas bija zaparožecs, a tu - spainis, spainis!"

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 291

Vecais aiziet pie zārcinieka, lai pasūtītu zārciņu. Lai būtu priekšdienām. Šim nu izrāda visādus. Vecais nevar izlemt un jautā:
"A, kurš būtu labāks?"
"Nu, metāla būtu izturīgāks, bet koka... Koka taču veselīgāks."

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 290

Atminieti sveši ļaudis,
Kas guļ jūras dibenā?
Tur guļ mana vecmāmiņa,
Dzelzsbetona zābakos.

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 289

Iet sadists pa lauku un ierauga uz ciņa sēžam vardi. Viņš, kā sadists būdams, uzkāpa vardei uz galvas, bet nabadzītei uzreiz no orbītām izspiedās acis. Sadists, to redzēdams, labsajūtā jautāja:
"NU KO, IZBRĪNĪJIES?"

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 288

Vakar svinīgā atmosfērā tika iemūrēts pirmais ķieģelis jaunajā kazino "Bratani" sienā. Pārējos Ķieģeļa bandas locekļus konkurenti vienkārši aizlēja ar betonu...

--------------------------------------------------------------------------------
Nr. 287

Uzraksts uz F1 pilota kapa pieminekļa:
"Piedzima un nomira no cauruma gumijā."

happy


I don't like to vibe in V.I.P
 
mafioziDatums: Thursday, 2008-04-10, 11:07 PM | Ziņas # 2
Major-general
Grupa: Moderatora paliigs
Ziņas: 242
Respect: 3
Status: Offline
pedeja gan ir laba!!!!!! happy happy happy happy

Nu ko lai saka normals vecis!!! :D :)
 
Forums » Atputa, dazadi pasakumi, koncerti!!! » Vienkarsi atputa!!! » anjuki labaakajiem (kakiits skreeja, kakiits skreeja, kakiits ieskreeja kocinjaa)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

[headbratok] © 2024