Thursday, 2024-03-28, 12:52 PM
Welcome Viesis | RSS
esi sveicinaats manaa web!!!!
Sākums | pasmaidi pirmdienas dienaa :) - Forums | Register | Log in

[Jaunākie pievienotie · Lietotāji · Noteikumi · Meklēt · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forums » Atputa, dazadi pasakumi, koncerti!!! » Vienkarsi atputa!!! » pasmaidi pirmdienas dienaa :) (:)))
pasmaidi pirmdienas dienaa :)
souljaBOYDatums: Monday, 2008-03-03, 10:48 AM | Ziņas # 1
Major-general
Grupa: Moderatora paliigs
Ziņas: 163
Respect: 3
Status: Offline
Vinnijs Pūks un sivēns ar laivu braukājas pa ezeru. Ezers liels, malu vairs neredz. Te pēkšņi laivaa sūce. Abi zvēri, protams panikā: peldēt neviens nemāk, glābēju arīnav... Tad pēkšņi Vinnijs sagrābj airi un bliež cūkai pa galvu. Sivēns šoka: "par ko, Vinnij!" "Nu bet ko darīt, KO???!!!"

1. Šis ir šis kaķis 2. Šis ir ir kaķis 3. Šis ir labs kaķis 4. Šis ir paņēmiens kaķis 5. Šis ir kā kaķis 6. Šis ir divdesmit kaķis 7. Šis ir sekundes kaķis 8. Šis ir nodarbināt kaķis 9. Šis ir nejēgu kaķis Tagad sāc no sākuma un izlasi tikai TREŠO vārdu katrā teikumā

Jānis saka tētim:"Es tikko dabūju vadītāja apliecību un gribētu izmantot tavu auto." Tēvs atbild:"Labi, dēls, bet vispirms tev jānokārto visi skolas eksāmeni, tavai istabai vienmēr jābūt kārtībā, jārauga, lai mauriņš vienmēr būtu glīti nopļauts, un jānogriež mati." Pēc pāris mēnešiem Jānis rāda tēvam sekmju izrakstu un saka:"Nokārtoju visus eksāmenus uz 9, mana istaba spīd un laistās un mauriņš ir tik gluds, ka uz tā varētu spēlēt golfu. Vai tagad ļausi man braukt ar tavu auto?" Tēvs saka:"Bet tu neesi nogriezis matus!" Dēls iebilst:"Bet Jēzum Kristum arī bija gari mati."-"Taisnība, dēliņ. Un viņš visur gāja kājām."

Pitons ir noziedzies,viņš ir jāsoda!! Pērtiķis: Viņu vajag nogalināt Lauva: Nu kaapeec tik bargi, piedaavaaju viņam nocirst astes galu!? Pērtiķis: Līdz pašai galvai!!!

Zaglis zog māju. Tur papagailis. Papagailis saka:"Ferī, tevi redz! Ferī, tevi redz!" Zaglis paņem, uzsedz papagailim uz galvas lakatiņu. Papagailis atkal:"Ferī, nav papagailis, Ferī, ir buldogs!"

Tris klases zeni sacenshas kursh pirmais izdrazis skolotaju,
Pirmais zens prasa skolotaj es varu jus izdrazt, skolotaja saka: nee!!!
Otrais zens prasa skolotaj, skolotaja saka: ne aizej uz majam un izstasti vecakiem
Treshais prasa skolotajai: es varu shonakt palikt pie jums pa nakti mani vecaki nebus majas! Skolotaja saka: labi! Ir vakars zens prasa skolotajai es varu jums gulet blakam? Skolotaja: labi! Zens jauta skolotajai es varu jums parubinat nabinju ?
Skolotaja: labi!
Skolotaja saka zenam: ta jau vairs nav nabinja! Zens: tas jau vairs nav pirkstinsh!!!

Saimniecībā noderēs.
1. Ledusskapis ir jatīra tad, kad kads sāk aizvērt durvis no iekšpuses.
2. Vislabākais putekļusūcējs pēc maltītes ir suns.
3. Ja kaut kas lien āra no jūsu ledusskapja, ļaujiet tam iet...
4. Turi ledusskapi tik tīru, lai saglabātu veselību un tik netīru, lai saglabātu mieru.
5. Jūs saklājat gultu, mazgājat traukus, bet pēc 6 mēnešiem atkal viss jāsāk no jauna.
6. Kad raksti savu vārdu putekļos uz stikla, neraksti datumu.
7. Noalgojiet kalponi.

Es piedzimu inteliģents. Izglītības sistēma mani samaitāja.

Treniņš mūs tuvina ideālam. Bet ideālu, kā zināms, nav. Tad kāda jēga trenēties?


I don't like to vibe in V.I.P
 
mafioziDatums: Monday, 2008-03-03, 12:38 PM | Ziņas # 2
Major-general
Grupa: Moderatora paliigs
Ziņas: 242
Respect: 3
Status: Offline
wink wink

Nu ko lai saka normals vecis!!! :D :)
 
tussDatums: Tuesday, 2008-03-04, 10:28 AM | Ziņas # 3
Major
Grupa: Iesaaceejs (bots) :D
Ziņas: 72
Respect: 1
Status: Offline
wink biggrin
 
mafioziDatums: Tuesday, 2008-03-04, 11:25 AM | Ziņas # 4
Major-general
Grupa: Moderatora paliigs
Ziņas: 242
Respect: 3
Status: Offline
smile

Nu ko lai saka normals vecis!!! :D :)
 
mafioziDatums: Tuesday, 2008-03-04, 1:46 PM | Ziņas # 5
Major-general
Grupa: Moderatora paliigs
Ziņas: 242
Respect: 3
Status: Offline
dry happy

Nu ko lai saka normals vecis!!! :D :)
 
Forums » Atputa, dazadi pasakumi, koncerti!!! » Vienkarsi atputa!!! » pasmaidi pirmdienas dienaa :) (:)))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

[headbratok] © 2024