Thursday, 2024-03-28, 10:46 PM
Welcome Viesis | RSS
esi sveicinaats manaa web!!!!
Sākums | [UNREAL] weFF [NeoX] - Forums | Register | Log in

[Jaunākie pievienotie · Lietotāji · Noteikumi · Meklēt · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forums » Pieteikumi! » Pieteikumi Acc PUB.headbratok.lv serverim » [UNREAL] weFF [NeoX]
[UNREAL] weFF [NeoX]
NeoXDatums: Friday, 2008-01-11, 1:03 AM | Ziņas # 1
Grupa: Removed





1) nick - NeoX
2) cik gadi CS? - 7 gadi
3) ko tu spesi darit serevera laba? - Ko vajag?
4) vecums - 18
5) kâdeï tieði tev butu jadod acc - Stulbs jautajums , laikam jau katrs acc grib!!
6) vai labi pârzini acc? Ka savu 5 pirkstus!
7) serveri, kuros jau agrak esi bijis admins - patreiz esmu sava ,tad cs.nls.lv un tad vel kados 50 (~)
8) cik ilgu laiku dienâ busi musu serveri? (stundaa) - Ka kad sanak!
9) skype nick - NAV
10) kadas komandas tu velies uz acc? (piemeram tsay, ban ......) - Standart!!
 
NeoXDatums: Friday, 2008-01-11, 12:12 PM | Ziņas # 2
Grupa: Removed





Lols esi ESMU CM - UNREAL clanam biggrin www.weff.oo.lv biggrin Tev nu gan izdoma un kadus clanus mainu biggrin Esmu CM un vienmer bu6u tur CM =] Es nerakstiju cln pieteikumu bet gan Access =] Lasit tak gan jau proti =D Ja ne varu pamacit =D
 
GaaraDatums: Friday, 2008-01-11, 1:40 PM | Ziņas # 3
Man
Grupa: Administrators
Ziņas: 164
Respect: 4
Status: Offline
Noteikumus lasiji???

Esmu dzeruma 24/7 :D
 
ApelsinsDatums: Friday, 2008-01-11, 4:01 PM | Ziņas # 4
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 3
Respect: -1
Status: Offline
biggrin
Minusi:
1. Tu esi stulbs 50 serveros tu esi bijis admins lol ko tu vari dirst labi ja viena serveri esi bijis admins
2. 18 gadi happy man kautka neticas
3. 7 gadi spele cs neticu tik ilgi spelejot tev ta spele jau apniktu taka nedirs ja
4. Nekad tevi serveri nesmu redzejis
Plusi:
NaV
es vinam dodu ANTI




Ziņu pievienojis Apelsins - Friday, 2008-01-11, 4:01 PM
 
windtalkersDatums: Saturday, 2008-01-12, 11:05 AM | Ziņas # 5
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
hmmmmm cool

 
NeoXDatums: Sunday, 2008-01-13, 4:52 AM | Ziņas # 6
Grupa: Removed





Quote (Apelsins)
1. Tu esi stulbs 50 serveros tu esi bijis admins lol ko tu vari dirst labi ja viena serveri esi bijis admins 2. 18 gadi happy man kautka neticas 3. 7 gadi spele cs neticu tik ilgi spelejot tev ta spele jau apniktu taka nedirs ja

Tu aprakstiji sevi , sikai merkaki biggrin Atradies davai cw redzesim kads man skills un cik es speleju biggrin 1 x 1 jebka, tikai nesac dirst kad man aim biggrin
Mikstais!!! Gailis tu esi !!! Es isteniba uzrakstiju prikola pec biggrin Nebija ko darit atradu jusu linku sava web biggrin Spameri biggrin Bet nu ok netici man www.nls.lv -- patreiz tur esmu admins ---> www.weff.oo.lv ---> galvenais ----> www.alus.ucoz.com ---> un tur biggrin Es acc pazistu ka savus 5 pirkstus smile 6murgulis !!
 
windtalkersDatums: Sunday, 2008-01-13, 6:37 AM | Ziņas # 7
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
www.alus.ucoz.com nekaadus jau tu ieveeriibas cieniigus klanus tu nenosauci!!! happy e-style jeb kaa vinju jau tagat sauc.... turi lohi admini!!!! tur taada putra vinju serverii!!!! Par aminu ariii vari tikt bez probleemaam!!! Tur admini nekad nav maaceejusi atpaziit 4iteri no normaala playera!!! taadu lietu ka skanja vinji nezin, jo pasi laikam speele bez austinjaam vai izsleegtaam tumbaam!!! happy
Un plzzz bez mata webaa!!! var redzeet ka naac no tiem snoobija 4iter, lolu, botu barinja1!!! happy
Es neuzskatu tavus nosauktos klanus par ieveeriibas cieniigus!!! E-style bija labs pirms snoobijs salaida visu pilniigaa dirsaa!!!
Un sitais uzbrauciens man patika vislabaak...
Tu aprakstiji sevi , sikai merkaki Atradies davai cw redzesim kads man skills un cik es speleju 1 x 1 jebka, tikai nesac dirst kad man aim
Tu teici ka 18 tev ja??? Neizsklausaas!!!!! ja esi taads varonis tad varbuut arii bez cs paliidziibas kaadreiz atrisi kautko??? happy happy


 
windtalkersDatums: Sunday, 2008-01-13, 6:38 AM | Ziņas # 8
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
ANTI [color=red] iemaacies uzvesties bebi.....

 
NeoXDatums: Sunday, 2008-01-13, 8:59 AM | Ziņas # 9
Grupa: Removed





Bebis esi tu pidar sikais,paskaties u savu web biggrin Psc kaut kadu mazu bernu webin6. ucoz.com biggrin es 13 gados ucoz.com taisiju biggrin Idinj biggrin Noprmalu web iegadajies ja nevari atlauties varu pa blatam iemest! turet uz sava PC nevis kaut kads botu ucoz.com D PAskaties uz sakumlapu biggrin Man smiekli nak es 13 gados goda vards labaku maceju uztaisit biggrin

Added (2008-01-13, 8:57 Am)
---------------------------------------------
Saksim ar to kad no manis te jega butu 100% lielaka neka no jums visiem kopa, sakara ar majaslapu, jo vina izskatas pec 13 gadi idiota darba =)
1) - Domain attachment , nemaki uztaisit - (Tas uzreiz padara majaslapu par sudu)
2) - Informers , nemaki - ( Nu 6o ari var nelikt)
3) - Smiles editor (ucoz.com smile sudi)
4) - Site design (Suds , katram otrajam tads)
5) - $ONLINE_COUNTER$ & $ONLINE_USERS_LIST$ - (Kas tad par ucoz.com bez 6ita =D)
6) - Name of your site: (Tas nu gan ir sarezgiti :D)
7) No manis, ja velies lai te tuse normala tauta, tad nomaini dizainu un panem nevis ucoz.com smirdigo leto lei6u variantu , bet no php, vai e 107 , bet diezin vai macesi ielikt =D Katra zina man te nav jautri, te webs vienads un smirdigs, lol velviens kurs musu laika tagad nomalam vebam liek tadu smirdigu muziku!! =D Ja vajag varu tev iedod savu i-net radio - kompi nekar!http://tavs ip/:9009.pls Ar tadu link vares visi connect! K4 iesaku dari kaut o lietas laba!

Added (2008-01-13, 8:59 Am)
---------------------------------------------
Vizmaz kad liki tos mp3 players, laikam ja esi tik kruts un tads vecis ar pautiem macetu nonemt no POQbum.com =D tas tak ir vienkar6ak par vienkar6u =) Atzi6o jusu serveri nekad muza neesmu spelejis =D Vnk man nebija ko darit no rita =D

 
GaaraDatums: Monday, 2008-01-14, 6:37 AM | Ziņas # 10
Man
Grupa: Administrators
Ziņas: 164
Respect: 4
Status: Offline
Tu esi zaibis kaitinosh

Esmu dzeruma 24/7 :D
 
windtalkersDatums: Monday, 2008-01-14, 12:51 PM | Ziņas # 11
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
A prikols taads, nesauc mani pa siikalju!!! lox man 20 gadi!!!! ja pa bazaru atbildi tad uzaicini mani skypa!!!! parunaasim, sarunaasim kad satiksimies un kad vareesu tevi atskaldiit!!!! siiklja esi tu 6murguli!!! davai tiksimies tqad parunaasim??? ko saki???

 
windtalkersDatums: Monday, 2008-01-14, 1:17 PM | Ziņas # 12
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
Besii araa man sitaadi idinji kas savas probleemas risina ar cs paliidziibu!!! happy

 
GaaraDatums: Tuesday, 2008-01-15, 4:02 AM | Ziņas # 13
Man
Grupa: Administrators
Ziņas: 164
Respect: 4
Status: Offline
Dator atkariba nekas vairak!!!! happy

Esmu dzeruma 24/7 :D
 
windtalkersDatums: Monday, 2008-01-28, 4:54 AM | Ziņas # 14
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
biggrin AHA cool

 
Forums » Pieteikumi! » Pieteikumi Acc PUB.headbratok.lv serverim » [UNREAL] weFF [NeoX]
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

[headbratok] © 2024