Thursday, 2024-04-18, 4:19 AM
Welcome Viesis | RSS
esi sveicinaats manaa web!!!!
Sākums | jautajumi un atbildes!!! - Forums | Register | Log in

[Jaunākie pievienotie · Lietotāji · Noteikumi · Meklēt · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forums » hedbratok clan serveris » Sveiki, ja ir kadi jautajumi, vai velies palidzet citiem raksti droshi seit!!! » jautajumi un atbildes!!! (worms)
jautajumi un atbildes!!!
windtalkersDatums: Sunday, 2007-11-11, 4:21 PM | Ziņas # 1
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
[color=blue] Pirmkârt, moderiem ir pienâkums dzçst tos sûdainos topikus un banot tos pidiòus, kas taisa jaunus topikus un uzdod jautâjumus, kas ir apskatîti ðajâ topikâ.

Otrkârt, visi pidiòi, kam rodas visâdas problçmas ir laipni aicinâti izmantot jauko mekli vai arî googli

Visbeidzot pievçrðoties jautâjumiem:
Kâds nets man ir vajadzîgs, lai turçtu CS serveri?
Viss atkarîgs no sv_maxrate parametra. Neko nemainot un uztutor 20 slotu serveri, kâ minimums vajadzçtu 1 mbit upload lîniju. Attiecîgi arî download vajadzçtu bût ap to paðu.

Râdâs ìïuki par VALVE validation rejected vai arî Invalid CD Key. Ko darît?
Piereìistrçties ðajâ te forumâ un lietot meklçtâju. GIGN nav nekâda serveru taisîðanas mâjvieta, tam ir paredzçti specifiski forumi, kur ir ïoti precîzas atbildes. Îsumâ ko meklçt - cracks priekð swds.dll (windows) vai engine_i686.so (linux)

Ar ko lai es monitorçju savu serveri?
Ar hlsw

Kâdi parametri ir nepiecieðami datoram, lai ietu serveris?
Priekð 10 slotu servera bûtu labi vismaz 1ghz procesors un 128mb ram, ja kaste tiek izmantota TIKAI priekð servera vajadzîbâm. Ja pats taisies uz datora spçlçt vai arî lietot firefoxu/exploreri/etc drazas, tas jânorûdâs ar kâdu jaunâko amd vai inteïa modeli. Lai varçtu vienlaicîgi turçt serveri un strâdât ar datoru, absolûti ideâli bûtu procesors ar dual core atbalstu, lai vienmçrîgi sadalîtu sistçmas resursus. Visâdâ ziòâ tie idioti, kas prasîs vai mans amd 2000+ pavilks 16 slotu SPERHERO mod + BLA BLA + ZAZA, dabûs mçneða atvaïinâjumu, kâ arî posti tiks dzçsti.

Smagi lçkâ pings, lago, ko darît?
Ja tikai raunda sâkumâ, tad pa vâju procesors. Ja visu laiku, tad tîkla pieslçgums ir pa lçnu. Ja tîkla pieslçgums ir labs, tad iesaku noòemt visus pluginus (ieskaitot amxmodx) un tad palçnâm liekot visu atpakaï, skatîties, kurâ momentâ sâkâs gïuki.

Gribu uztaisît savu pluginu, kas jâdara?
Nç, tu negribi. Tu gribi ieiet amxmodx lapâ un atrast caur search to, ko tev vajag.

Neviens nevar piekonektçt pie mana servera
Tev nav reâlâs ip adreses vai arî tev ir firewall. Lai pârbaudîtu savu ip adresi, spied Start->Run ieraksti tur cmd, spied enter. Melnajâ logâ raksti ipconfig. Sarakstâ meklç ierakstu ar nosaukumu "Ethernet adapter Local Area Connection". Zem ta bûs viens no ierakstiem, kas sâkas ar IP Address. Ja turpmâkie cipari izskatâs lîdzîgi 192.168.x.x vai arî ar 10.x.x.x vai arî 172.16.x.x, kur x ir vienalga kâds skaitlis, tad diemþçl tev nekas nesanâks ar serveri.

Gribu, lai ir visiem serverî ir ïoti mazi pingi
Pie hlds palaiðanas norâdam parametru -pingboost x, kur x ir no 1 lîdz 3 (ieskaitot). Jo lielâks skaitlis, jo vairâk CPU çdîs hlds, bet bûs mazâks pings. Pubam labi ir 1 vai 2. CW serverim teorçtiski bûtu labi 3. Ak jâ un mierîgi aizmirstam par visiem kakainajiem HLBoosteriem, tas nekam nav vajadzîgs...

Taisu serveri, bet metâs ârâ paziòojumi ka "port in use"
Uz viena datora teoretiski nav domâts laist vienlaicîgi hlds un paðu CS. Tam ir nomâts listenserver (kad ieiet CSâ un no turienes izveido serveri). Par crackiem un visâm figòâm neskaidroðu, paði tiekat galâ...

Konektçjot pie servera, izlec paziòojums "LAN games are restricted to local LAN Clients (Class C)"
Nepiecieðams uzcrackot swds.dll (windows) vai arî engine_i686.so (linux)

AMX, AMXX vai WAR3 + BOTI? KAS JAADARA?
Vispirms downloado zbot, extracto vinjus cstrike nevis valve folderii, un tikai tad instalee AMX, AMXX vai WAR3 modus. Kad tas viss izdariits pie CS shortcuta ieksh Properties->Target rindinjas pieraxti klaat shaadu rindinju +localinfo mm_gamedll "dlls/zbotcz.dll"

Kâ Uzstâdît Loadingsound.amxx © k-l-a-v-s
1.Ejam uz c:/Program files/valve/cstrike/addons/amxmodx/scripting/ Bet pirms tam nolâdçjam failu paðâ apakðâ!! Ðo nolâdçto loadingsound.sma liekam c:/Program files/valve/cstrike/addons/amxmodx/scripting/ Bet pirms tam izdzçsiet veco loadingsound.sma!!
2.Tad kad esam jauno scripting failu ielikuðii tad veram viòu valaa!! Un mçs redzam kad tur ir rakstîts divâs vietâs tavs.sound.mp3!! Tad abâs vietas kur ir rakstîts tavs.sound.mp3 Pardevçjam ar jusu muzikas faila nosaukumu no c:/program fails/valve/cstrike/sound/misc mapes!! Kad tas ir izdarits veram ciet loadingsound.sma failu!!
3.Tajaa pasaa scripting folderii ir fails "compile" Un atveram vaïaa!! Jums sâkas scripting failu parbaude!! Kad apaksaa parâdas "press enter to exit" Tad veram ciet ðo failu!!
4.Tajâ paðaa folderii ir mape "compile" un atveram ðo mapii valaa un iznemam pluginu loadingdound.amxx!! Ðo loadingdound.amxx iemetam pie c:/Program files/valve/cstrike/addons/amxmodx/plugins!! Ja visu esat izdarijuðii pareizii tad visam bûtu jâjiet!!
loadingsound.sma


 
skydDatums: Sunday, 2007-11-11, 4:34 PM | Ziņas # 2
Man
Grupa: Iesaaceejs (bots) :D
Ziņas: 3
Respect: 0
Status: Offline
Tâtad, lieta ir tâda, ka îsti nesaprotu kâ tiek uz servera pieinstalçti modi un plugini.
Teiksim, ir man cs serveris -> cs.lapa.lv. Gribu es uzlikt war3 modu, kas bûtu zem war3.lapa.lv. Vçl teiksim gribu uzlikt kz vai gg modu. Tiem arî attiecîgi vajadzçtu kz.lapa.lv un gg.lapa.lv.
Cik noprotu, tad modi un plugini tiek bâzti iekð cstrike/addons/ .. vai ne?
Tad lûk, kâ palaist visu kopâ, lai bûtu cs, war3, kz serveri?

Ceru, ka sapratât manu domu.


ka es gribu masinu psc
 
naziiitsDatums: Sunday, 2007-11-11, 4:38 PM | Ziņas # 3
Man
Grupa: Iesaaceejs (bots) :D
Ziņas: 2
Respect: 0
Status: Offline
nu vârdu sakot, ja gribi vairâkus serverus, uz vienas kastes, tad vnk maini viòiem portus.
un par domeenu runâjot, cik noportu, tad jâbût kkâdai konsole, kur var likt subdomeenus.

Added (2007-11-11, 4:37 Pm)
---------------------------------------------
ahh nç gan, nekas tew nesanâks,
ja turi serverus uz 1 kastes, tad diezvai varçs katram savu domeenu likt,
vismaz man tâ liekas.
nâksies vien ar portiem dzîvot.

Added (2007-11-11, 4:38 Pm)
---------------------------------------------
ahh nç gan, nekas tew nesanâks,
ja turi serverus uz 1 kastes, tad diezvai varçs katram savu domeenu likt,
vismaz man tâ liekas.
nâksies vien ar portiem dzîvot.


mekleju klanu, esmu gandriiz pro players!!!
 
skydDatums: Sunday, 2007-11-11, 4:40 PM | Ziņas # 4
Man
Grupa: Iesaaceejs (bots) :D
Ziņas: 3
Respect: 0
Status: Offline
ar domçniem nav problçma, to zinâðu.
Bet kur tos portus maina? sad


ka es gribu masinu psc
 
windtalkersDatums: Sunday, 2007-12-23, 9:23 AM | Ziņas # 5
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
Uzaicini mani skypa parunaasim!!!

 
windtalkersDatums: Monday, 2007-12-24, 4:24 AM | Ziņas # 6
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
Nezinu, man nav taada probleema!!! sad

 
windtalkersDatums: Tuesday, 2007-12-25, 1:34 PM | Ziņas # 7
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
yunior reklaamas te nav jaaievieto!!! surprised
izlabo vai arii visi tavi rakstiitie tiks izdzeesti!!! cool tongue




Ziņu pievienojis windtalkers - Tuesday, 2007-12-25, 1:36 PM
 
HanariXDatums: Friday, 2008-01-18, 12:54 PM | Ziņas # 8
Man
Grupa: Iesaaceejs (bots) :D
Ziņas: 14
Respect: 0
Status: Offline
chaw!! man te neliela probleema :(( varbuut kads var paliidzet!!! karo4 es noka4ajus skype n jauna un nevaru vinju uzinstaleet sad varbuut kads var kaut kaa man atsuuti skype failus.....luudzu smile

Added (2008-01-18, 12:54 Pm)
---------------------------------------------
chaw!! man te neliela probleema :(( varbuut kads var paliidzet!!! karo4 es noka4ajus skype n jauna un nevaru vinju uzinstaleet sad varbuut kads var kaut kaa man atsuuti skype failus.....luudzu smile

 
windtalkersDatums: Friday, 2008-01-18, 7:15 PM | Ziņas # 9
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
varu tev atsuutiit to fignju ar ko paarinstelee!!!! uzmeklee mani skypa.... biggrin

 
HanariXDatums: Sunday, 2008-01-20, 4:24 AM | Ziņas # 10
Man
Grupa: Iesaaceejs (bots) :D
Ziņas: 14
Respect: 0
Status: Offline
Paldies par paliidzibu!!! vaina tur nebija taa.. skypu izdevaas uzlikt biggrin
 
windtalkersDatums: Sunday, 2008-01-20, 1:05 PM | Ziņas # 11
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
nav par ko!!! tapeec jau sii sadalja ir veidota!!!! smile

 
windtalkersDatums: Monday, 2008-01-21, 3:01 PM | Ziņas # 12
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
biggrin

 
Forums » hedbratok clan serveris » Sveiki, ja ir kadi jautajumi, vai velies palidzet citiem raksti droshi seit!!! » jautajumi un atbildes!!! (worms)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

[headbratok] © 2024