Friday, 2024-03-29, 2:59 AM
Welcome Viesis | RSS
esi sveicinaats manaa web!!!!
Sākums | Sitas labs, iesaku izlasiit!!! :D - Forums | Register | Log in

[Jaunākie pievienotie · Lietotāji · Noteikumi · Meklēt · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forums » Atputa, dazadi pasakumi, koncerti!!! » Vienkarsi atputa!!! » Sitas labs, iesaku izlasiit!!! :D (:D)
Sitas labs, iesaku izlasiit!!! :D
windtalkersDatums: Sunday, 2007-12-30, 8:26 AM | Ziņas # 1
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
Policista dienasgrâmata. 2.daïa
P .-Ðodien aizgulçjos. Mazâ Malucha gâzes pedâli nospiedu lîdz galam. 50 km/h -.notrûka spogulis.. 60 km/h - laka saka lobîties, bet logu tîrîtâji aizlîda uz aizmugurçjo logu. 70 km/h -kapots uztinas uz jumta. Pareju uz ekonomisko âtrumu. Mani apdzina velosipçdists.
0. -Kaprâlis Klucha atnesa savu ìimenes albumu. Pçc pirmâs lapas apskates pulkvedis aizskrçja uz WC. Bet es diemþçl izvçmos tikai mâjâs.
C. -Man ir problçmas ar kuòìi. Visu dienu sçþu WC. Papîra darbs. !
P. -No galvenâs pârvaldes tika atsûtîta informâcija par policijas kompjûterizâciju. Pielikumâ bija paciòa ar disketçm. Pulkvedis nosûtîja iesniegumu par datoru pieðíirðanu.
S. -Atnâca viens tips un sâka pârmest, ka viòð maksâ nodokïus, bet mçs tikai sçþam un kafiju dzeram. Iebildu. Kafija beidzas jau pagâjuðajâ nedçïâ.
Sv. -Pirmâs medicîniskas palîdzîbas kurss. Mâkslîgâ elpinâðana. Ierindnieks Poproch praktizç uz manekena. Kaut kas nav kartîbâ. Nezin kâpçc, ierindnieks izìçrbâs galîgi pliks. Ienâca pulkvedis un sadeva ierindniekam pa muti. Nu un tagad nezinu kâ tur ir ar to mâkslîgo elpinâðanu. Vajag izìçrbties vai ne? Bet ziemâ?

P. -Ierindnieks Poprochs sacîja ,ka iet sev uzvârît olas. Pçc stundas izsaucâm âtros. Ai, viòa sieva gan bûs nikna.
O. -Kopâ ar kaprâli Kluchu atradâm uz soliòa guloðu vîrieti. Kaprâlis viòam pie lûpâm pielika spogulîti un konstatçja, ka vîrietis neelpo. Kad mçìinâju pârbaudît viòa dokumentus, ðis sâka krâkt. Klucham ir sabojâjies spogulîtis.
C. -Visu laiku lîst. Garlaikojamies. Paprochs piedâvâja spçli ar pudeli. Novçrsâmies no tâ izvirtuïa.
P. -Kopa ar Paprochu eskortçjâm vienu pacientu uz trako namu. Nesaprotu, kâpçc ðo vietu tâ sauc. Sastapu .. te daudzas pazîstamas personas -Gagarinu, Napoleonu, Puðkinu un pat Elvisu. R'n rola karalis gan atteicâs dziedât, tikai iekoda man rokâ un uzspïâva uz cepures nadziòa.
S. -Spçku mobilizâcija. Notiek futbola spçle mûsu pilsçta. Apsargâjam stadionu. Ja Klucha nenobïautos "GOLS", kad atbraucçju komanda sita pa vârtiem, varbût no tâ visa mçs izietu sveikâ....


 
souljaBOYDatums: Saturday, 2008-01-05, 5:09 AM | Ziņas # 2
Major-general
Grupa: Moderatora paliigs
Ziņas: 163
Respect: 3
Status: Offline
spoki.lv biggrin

I don't like to vibe in V.I.P
 
windtalkersDatums: Saturday, 2008-01-05, 7:03 AM | Ziņas # 3
Generalissimo
Grupa: Administrators
Ziņas: 772
Respect: 12
Status: Offline
biggrin

 
Forums » Atputa, dazadi pasakumi, koncerti!!! » Vienkarsi atputa!!! » Sitas labs, iesaku izlasiit!!! :D (:D)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

[headbratok] © 2024